ISL28025FI60Z-T
Mfr.Part #
ISL28025FI60Z-T
Datasheet
ISL28025FI60Z-T
Description
IC VOLT MONITOR PRECISION 16WLCS
Stock
276
Current - Supply :
1.3 mA
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C
Package / Case :
16-WFBGA, WLCSP
Supplier Device Package :
16-WLCSP (2.16x2.16)
Voltage - Input :
0V ~ 60V
Voltage - Supply :
3V ~ 5.5V